Hıv testi sonucunu değerlendirir misiniz?

HOCAM SELAMLAR KORUNMASIZ İLİŞKİDEN 54 GÜN SONRA ANKARA DÜZEN LABRATUARINDA TESTLERİMİ YAPTIRDIM HBsAg (ELFA) NEGATIF 0.00 ANTI-HCV (Hepatit C Antikoru)(ELFA) NEGATIF 0.06 ;HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.00; HIV ½ ANTIKOR NEGATIF 0.03 Indeks birdaha teste gerek varmı değerler yükselebilirmi teşekkür

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv