HIV testinin 6. ayda pozitif olma ihtimali var mı?

Ben ilişkiden 110 gün sonra Eliza testi yaptırdım Anti-Hiv negatif çıktı hepatilere de baktı onlarda negatif çıktı bağışıklığın yok dedi aşı olman gerek dedi.6.ayda tekrar bakalım dedi. Pozitif olma ihtimali var mı çünkü panaroya bağladım her şeyi hiçe bağlar oldum sitenizdeki hiv fobisi yazinisını da okudum.Test yaptırmama gerek var mı daha.

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun.HIV testini uygun zamanda yaptırmışsınız.Sonuç da negatif çıkmış.Herhangi bir hastalık yok. Doktorunuz gerek görmedikçe bir daha HIV testi yaptırmayınız.