25 yasindayim tahlilimi adetten 13 gun sonra yaptirdimrnAmh hormonu sonucumu yorumlarmisiniz.rnAmh 1.1 referans aralığı ( 1.83-- 9.16 )rnBu referans a göre dusuk deger ama internetten arastirdima gore normal çıkıyor

Hocam 25 yasindayim tahlilimi adetten 13 gun sonra yaptirdimrnAmh hormonu sonucumu yorumlarmisiniz.rnAmh 1.1 referans aralığı ( 1.83-- 9.16 )rnBu referans a göre dusuk deger ama internetten arastirdima gore normal çıkıyor

Tahlil.com Cevabı : AMH değeriniz düşük bu da normal değil.
AMH hormonu ve değerlerine dair sitemizde yayınladığımız detaylı yazıyı okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.
Aşağıdaki bağlantıda AMH hakkında geniş bilgi bulabilirsiniz.

AMH Nedir?