Hocam 8 ay önce jinekolojik muayenede afp ye bakıldı 20.4 çıktı 6 ay sonra jinekolojik muayenede 18.4 çıktı 50 yaşındayım herhangi bir sorun yazamıyorum

Hocam 8 ay önce jinekolojik muayenede afp ye bakıldı 20.4 çıktı 6 ay sonra jinekolojik muayenede 18.4 çıktı 50 yaşındayım herhangi bir sorun yazamıyorum sağlık açısından tiroidlerim alındı ilaç kullanıyorum bu afp yuksekligi beni endişelendiriyor cevap verirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonucunuzda belirtilen AFP değerinin referans aralığını belirtirseniz sağlıklı bir yorumda bulunabiliriz.