Hocam ben hepatip b tasiyicisiyim son tahlide hbs ag 2830 cikti bi 6 ay oncesi olan rakamsa 2820 bu alti ay arasinda olan yukselis neden oluyor?

Hocam ben hepatip b tasiyicisiyim son tahlide hbs ag 2830 cikti bi 6 ay oncesi olan rakamsa 2820 bu alti ay arasinda olan yukselis neden oluyor hastaligim ilerliyormu gelecek haftada gastiroloji gidecegim zaten hocam cok panikliyor ve korkuyorum beni bilgilendirirseniz memnun olurum fatih bali

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız taşıyıcı olduğunuzu gösteriyor.Şu an için panik olacak bir durum yok.Doktorunuz takiplerini düzenli aralıklarla ile sürdürecektir.