Hocam eline sperm gelse vede vajinasına sürse bile aradan 4 saat sonra regli başlasa ilk akşam normal leke ertesi iki gün yoğun kanamalı Regl olsa vede beklenen günden iki gün önce Regl olsa bu durumda gene gebelik riskini ortadan kaldırırmı?

Hocam eline sperm gelse vede vajinasına sürse bile aradan 4 saat sonra regli başlasa ilk akşam normal leke ertesi iki gün yoğun kanamalı Regl olsa vede beklenen günden iki gün önce Regl olsa bu durumda gene gebelik riskini ortadan kaldırırmı internet de korkunç şeyler yazıyor size güvenebilirmiyiz

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru cevaplandı.İnternette bilimsel bir veriye dayanmayan farklı bilgiler bulabilirsiniz.Şurası kesin bir bilgidir, şüpheli bir ilişkiveya temas sonrası adet görülmüş olması(erken veya geç fark etmez)  gebelik ihtimalini tamamen ortadan kaldırır