Hocam eşim meme ca hastası tekrar opere edilmesi gerekiyor fakat tsh testi yaptılar 3.487

Tahlil.com Cevabı : Eşinize geçmiş olsun dileklerimizi iletin lütfen.Acil şifhalar dileriz. Eşinizin TSH değeri meme kanserinin takibi, tedavisi ve prognozu yönünden direkt veya indirekt bir etki yapmaz.Zaten değerler de kabul edilebilir sınırlarda.

e********** :

çok teşekkür ederim.hakkınızı helal edin.endokrin hekimi operasyonda kalp ritmi yükselebilir sıkıntı çıkabilir demişti.tansiyonumuz ve kolesterolumuz da var.iki yılda üç operasyon geçirdik aynı memede yine sertlik var bir kaç tane.memede implant var deri ile implant arasında ele çok rahat gelen sertlikler var.şimdi gittiğimiz prof amileyat yanlış yapılmış tam temizlenmemiş dedi kafamız biraz karışık rica etsem yorumlayabilirmisiniz.

Cevap:

Merhaba buradan muayene etmeden fikir yürütmemiz doğru olmaz.Şu aşamada doktorunuz ile iletişiminizi sürdürmeniz en doğru yaklaşım olacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.