Hocam günaydın kız arkadaşım adeti başlayınca hemen dexpro adlı ağrı kesici içmiş akşama kadar normal ve pıhtılı kanaması olmuş 2. Gün kan gelmemiş 3. Gün ise n

Hocam günaydın kız arkadaşım adeti başlayınca hemen dexpro adlı ağrı kesici içmiş akşama kadar normal ve pıhtılı kanaması olmuş 2. Gün kan gelmemiş 3. Gün ise normalden fazla kırmızı şeklinde gelmiş 5. Gündeyiz hala kanama yok ağrı kesici adeti mi kesmiş hocam ?

Tahlil.com Cevabı : Bazı ilaçlar adet düzensizliği yapabilir.Elbette ki bu durum bünyeden bünyeye göre de değişkenlik gösterebilir. Adet düzensizliği devam eder veya sonraki aylarda tekrarlar ise bir kadın doğum doktoruna başvurabilir.