eşimle 2 ay önce ilişkiye girdik ikincide kondom kullandı kondomun yırtılması sonucu olan oldu

Hocam iyi geceler eşimle 2 ay önce ilişkiye girdik ikincide kondom kullandi kondomun yırtılması sonucu olan oldu 1 saat sonda ella kullandim ara kanamam ve hiçbir yan etki olmadı ikikez adet gördüm hocam yerleşme ilk adetim yerleşme kanaması olabilirmi ikikez yerleşme kanaması görmek mümkün mu ikikez adet olduktan sonra gebelik söz konusu olurmu bilginize çok ihtiyacım var iyi geceler

Tahlil.com Cevabı : Kullandığınız hapın koruyuculuğu yüksektir. İki kez üst üste gördüğünüz normal zamanında olan normal bir adet kanaması ise hamilelik ihtimali yok demektir. Yerleşme kanaması (üstüne görme) adetten çok daha farklı bir kanamadır. İnternette bu konuda çok fazla bilgi kirliliği bulunmaktadır.