Hocam iyi günler dilerim benim anti ccp testim 26 çıktı radyoloji doktoru muayene etti ilk romotoid artrit teşhisi koydu

Hocam iyi günler dilerim benim anti ccp testim 26 çıktı radyoloji doktoru muayene etti ilk romotoid artrit teşhisi koydu ve direk kortizon başladı ama ben kendim hastanede çalışıyorum o yüzden araştırdım bende bu belirtiler yok sonra baska romototoloji prof dra gideyim dedim birde romotoit artirit belirtisi yok dedi biraz zaman gecsin testi tekrarlayalım dedi kafam karıştı yardımcı olurmunuz

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda önerimiz güvenebileceğiniz bir romatoloji ve/veya immunoloji doktoruna danışmanız ve onun görüş ve önerileri doğrultusunda hareket etmeniz.