Hocam iyi günler. Ben ilişkiden 12 gün sonra kan tahlili verdim beta hcg. Ama hemen çıkmaz dedi doktorum. İlişkimde adetten hemen sonraki gün. Beta hcg <1.20 mı

Hocam iyi günler. Ben ilişkiden 12 gün sonra kan tahlili verdim beta hcg. Ama hemen çıkmaz dedi doktorum. İlişkimde adetten hemen sonraki gün. Beta hcg <1.20 mıu/ml L(< 5.0) gebelik ihtimali var mı hocam?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif yani gebelik yok anlamındadır.İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan bir test ise güvenilirliği yüksektir.