Şupheli ilisiki sonrasi anti hiv combi testi yaptirdim 15. Gun 0.118 negatif 29. Gun 0.259 negatif sonuclar normal midir artis bir sey ifade eder mi?

Hocam iyi gunler supheli ilisiki sonrasi anti hiv combi testi yaptirdim 15. Gun 0.118 negatif 29. Gun 0.259 negatif sonuclar normal midir artis bir sey ifade eder mi tekrar yaptirmam gerekir mi tesekkurler

Tahlil.com Cevabı :

Bize sorduğunuz HIV testi sonuçlarınız negatif yani normal.Şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran bir çok ziyaretçimiz bulunuyor.
Bu konuda  hangi HIV testinin ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair
Tahlil.com doktorlarının hazırladığı yazıımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.