Hocam iyi günler tahlil yaptırdım BETA-HCG 115433.9 mIU/mI 0-5 * hamile miyim hocam?

Hocam iyi günler tahlil yaptırdım BETA-HCG            115433.9    mIU/mI    0-5     *     hamile miyim hocam?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre tahmini olarak 7-8 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını ve sağlıklı bir gebelik olup olmadığını asıl belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesi ile mümkündür.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.

Gebelik hesaplaması için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.
Gebematik için tıklayın...