Hocam merhaba eşimle prezervatif kullandık önce sonra boşaldı falan prezervatifi çıkardık öyle ilişkiye girdik.

Hocam merhaba eşimle prezervatif kullandık önce sonra boşaldı falan prezervatifi çıkardık öyle ilişkiye girdik sonra boşaldı ama içime girmedi direk kendisi çekti hamilemiyimdir bir damla falan kanama oldu bugün de sabah uyandığımda kanamanın hala olduğunu gördüm lütfen cevap verin.

Tahlil.com Cevabı : Normal bir adet kanaması gördüyseniz hamilelik ihtimaliniz ortadan kalkmış demektir.