Kız arkadaşımın adetinde 2 günlük gecikme devam ediyor ve belirtisinin olmadığını söylüyor acaba hamile midir?

Hocam merhabalar ben kız arkadaşımla ilişkiye girdim ama korunmak için bir şey kullanmadık ve ilişkiden kastım sadece sürtünme oldu tam zar tarafına bi boşalma olmadı ama o bölgeye gelmiş olabilir ve ardından 1 dakika bile geçmeden ıslak mendil,su ve peçete ile sildik şuan kız arkadaşımın adetinde 2 günlük gecikme devam ediyor ve belirtisinin olmadığını söylüyor acaba hamile midir

Tahlil.com Cevabı :

Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.