Hocam merhabalar ben yaklaşık 2 senedir evliyim 32 yaşındayım.bizim 2 yıldır çocuğumuz olmuyor eşimde herhangi bir sorun bulunmadı

 Hocam merhabalar ben yaklaşık 2 senedir evliyim 32 yaşındayım.bizim 2 yıldır çocuğumuz olmuyor eşimde herhangi bir sorun bulunmadı,11 ay önce verdiğim sperm testinde spermlerde biraz hareketsizlik olduğu söylendi daha sonra tavsiye üzerine özel hastanede doktora göründüm 19/12/2012 tarihindeki sperm testim şöyle konsatrasyon:64 milyon/ml motilite:%55 %(+4)=%15, %(+3)=%20, %(+2)=%20 morfoloji=%5 normalçıktı üroloji uzmanı spermlerde biraz hareketsizlik olduğunu söyledi ve vitamin takviyesi olarak yaklaşık 4 aydır EVİCAP ve ZİNCO kullanıyorum ve eşim gebe olmadı ilaçlara devammı etmeliyim veya ne yapmamı önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı :  Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi