Geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdim.İlişkiden sonra adet oldum ancak az miktarda olduğu için şüphelendim kanda gebelik testi yaptırdım sonuç <0.100 çıktı.

Hocam merhabalar, en son ilişki tarihim 09.10.2017. Geri çekilme yöntemi ile. ilişkiden sonraki adetim 19.10.2017 ancak miktarı az geldi. şüphelendiğim için 25.10.2017 tarihinde kanda gebelik testi yaptırdım sonuç <0.100 çıktı. Sonra tedirgin olduğum için 09.11.2017 tarihinde tekrar kan testi yaptırdım. Onda da sonuç <0.100 çıktı. Normalde de polikistik over hastasıyım hamile olabilme ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Yaptırmış olduğunuz test sonuçları negatif,yani gebeliğin olmadığını gösteriyor.Adet düzensizliğiniz mevcut olan  sağlık sorununuzdan kaynaklı olabilir.