Hocam okuldayken bi arkadaşla yüz yüze konuşurken ağzı dan tükürük sıçradı gözüme girdi , eve geldim evde de babamın tükürüğü sıçradı geldi gözüme bulaşıcı bir hastalık bulaşır mı

Hocam okuldayken bi arkadaşla yüz yüze konuşurken ağzı dan tükürük sıçradı gözüme girdi , eve geldim evde de babamın tükürüğü sıçradı geldi gözüme bulaşıcı bir hastalık bulaşır mı ? (Hiv Hepatit falan vs.)

Tahlil.com Cevabı :

Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru cevapladık.
Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....