Sevgilimle iliskimde vajina üzerine bosalip daha sonra hemen tekrar pen*sin vajinaya girmesi hamile bırakır mi?

Hocam sevgilimle iliskimde vajina üzerine bosalip daha sonra hemen tekrar pen*sin vajinaya girmesi hamile bırakır mi?

Tahlil.com Cevabı :

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı göreceli olarak daha düşük olsa da vardır.
Bu işler şakaya da gelmez. Beklenen adet tarihinde  en az 3-4 gün gecikme olursa tedbiren de olsa  hamilelik testi yaptırılabilir.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......