Hocam son zamanlarda iştahım çok arttı canım sürekli yemek ve tatlı istiyor.iki yemek arasını biraz uzatırsam ayakta durmakta dahi zorlanıyorum.kan tahlilim düz

Hocam son zamanlarda iştahım çok arttı canım sürekli yemek ve tatlı istiyor.iki yemek arasını biraz uzatırsam ayakta durmakta dahi zorlanıyorum.kan tahlilim düzgün çıktı.şeker olmadığına göre guatrdan şüpheleniyorum siz ne dersiniz.(erkeğim 190 boyundayım 63 kiloyum yediğim halde kilo alamıyorum)

Tahlil.com Cevabı :

En kısa sürede bir endokrinoloji uzmanına başvurun.Gerekli tahliller ve muayene sonrası sizi bilgilendirecektir.