hocam şuanda sperm sayım 8 milyon civarı doktor ilaç vermedi 3 aya düzelir dedi 7 ay oldu düzelmiyor.

hocam şuanda sperm sayım 8 milyon civarı doktor ilaç vermedi 3 aya düzelir dedi 7 ay oldu düzelmiyor hocam libidom çok düşük isteksizlik hatsafada 1 yıllık evliyim ağırlık sporuyla uğraşıyorum tribulus kullandım işe yaramadı tribestanı önerir misiniz?

Tahlil.com Cevabı :

Herhangi bir tedavi olmadan bu sayının yükselmesi beklenmez.

İlaç konusunda ise bir yorum yapmıyoruz. En doğrusu güvendiğiniz bir üroloji doktoruna muayene olmanız ve takip ve tedavinizi sürdürmeniz.