Şüpheli iliskiden 99 gün gecti bu sure icinde başka bir ilişki olmadı bu olayin ustune adet sokturucu bitki cayi icerek regl oldum iki ay normal reglim gibiydi ama en son yumurtlama donemimde seffaf iki parmak arasinda uzayan akinti daha sonrada uc gun suren kahverengi koyu lekelenme oldu

Hocam supheli iliskiden 99 gün gecti bu sure icinde başka bir ilişki olmadı bu olayin ustune adet sokturucu bitki cayi icerek regl oldum iki ay normal reglim gibiydi ama en son yumurtlama donemimde seffaf iki parmak arasinda uzayan akinti daha sonrada uc gun suren kahverengi koyu lekelenme oldu iliskiden 99 gun sonra yapilan gebelik idrar testi negatif cikti bu ay 7 gun geciktim olmadim hala

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.