Kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?

Kız arkdaşım korkudan doktora gitmiş ultrason ile keseye bakmışlar görünürde bir şey yokmş kan testi yapmışlar negatif çıkmş daha bşka bi ihtimalle hamile kalma durmu yktur degil mi yani kan testi negatif çıktı aydınlatın rahtlatın bizi hocam stresten yaşayamıyoruz

Tahlil.com Cevabı :

Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yoktur.Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.

Hamilelik nasıl olur, hangi durumlarda ise hamilelik olmaz?