İdrar mikroskobisi 10-15 Kökosit, 8-10 Epitel.A.Z. Bakteri

 İdrar mikroskobisi 10-15 Kökosit, 8-10 Epitel.A.Z. Bakteri Urobilinojen N pH 5 Danside 1.03

Tahlil.com Cevabı :  İdrar kültürü tahlili idrar yolu enfeksiyonu tanısında kullanılan en güvenilir tahlil yöntemidir.Ancak bu tahlil yapılmamış anlaşılan.İdrar kültürü sonucuna göre, bir enfeksiyon varlığı yönünden en doğru bilgi alınacaktır.İdrar kültürü hakkında detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınızİdrar kültürü nedir?https://tahlil.com/blog/idrar-kulturu-nedir-idrar-kulturu-neden-yapilir-762