idrar testi yaptım negatif cıktı gebelik varmıdır kan testi yaptıramam

6 aydır düzenli yasmin kullanıyorum. her 28 günde 1 adetim oluyor son 3 aydır kahverengi pıhtılı sekilde oluyorum som 2 gün kırmızı kana dönüşüyor az olarak sonra bitiyor adetim. en son detim 8 mart tarihinde bitti subat 17 de erkek arkadasımla birlikte olmustum 32 günlük süre geçti 8 mart 11 mart 13 mart tarihinde gebelik idrar testi yaptım negatif cıktı gebelik varmıdır kan testi yaptıramam

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik şüphesi bulunmuyor.
Hem de 2 sebeple.
1.İlişki sonrası görülen adet kanaması gebelik olasılığını kaldırır.
2.İlişki sonrası gebelik testiniz (en son yaptığınız 13 Mart tarihli) negatif çıkmış.
İçiniz rahat olsun gebelik yok.