İki adet dönemi arası 22 gün olması normal midir?

Bir de son kez bir şey sorcam simdi birinci sorum hamile filan değilim başka bisey yapmaya gerek yok diyorsunuz teşekkğrler ikinci sorum ise iki adet dönemi arasında 22 gün olması normal mi birde bu ay iki kez gibi oldu biri ayın başında biri de sonn da oldu Ekim de olurum olurum değil mi yoksa bu adet Ekim ayının mı Ekim ayında da 25 26 su gibi olurum herhalde

Tahlil.com Cevabı : İki adet döngüsü arasında 21 gün ile 35 gün arası dönemler olabilir bu da normal kabul edilir.Bu nedenle iki adet dönemi arasında 22 gün olması normaldir.Sonuç olarak bir sonraki adetinizin son gördüğünüz adetten 21 ile 35 gün arası bir süre sonrası olması beklenmelidir.Bu süreye denk gelen herhangi bir gün adet olabilirsiniz.