İki hafta önce beta hcg 120,72 çıktı. Doktor hamile olduğumu söyledi. 5 hafta 3 günlük ilken ultrasonda keseyi gördük. Bugün 5 hafta 6 günlük hamileyim kanamam

İki hafta önce beta hcg 120,72 çıktı. Doktor hamile olduğumu söyledi. 5 hafta 3 günlük ilken ultrasonda keseyi gördük. Bugün 5 hafta 6 günlük hamileyim kanamam başladı. Başta az geliyordu şimdi daha fazla, kırmızı renkte lavaboya gittikçe geliyor. Beta hcg ye baktık 490,64 çıktı. Düşük mü yapıyorum ?

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var.Gebelikte yoğun kanama riskli bir durumdur.Düşük olup olmadığına dair bilgi  Bhcg takibi ve ultrason muayenesi yapılarak elde edilebilir