İlişkiden sonra ilk adet günümde pembe bir akıntı oldu sonraki kahverengi bir akıntı,sonraki gün iki renk karışık sonraki gün hiç olmadı ama 7 gündür ara ara ka

İyi günler ben 4 aylık evliyim son adet tarihim 1 Eylül. Adet döngüsü her 30 günde bir olur hiç aksamadı. Fakat 1 Ekim de ilk adet günümde pembe bir akıntı oldu sonraki kahverengi bir akıntı,sonraki gün iki renk karışık sonraki gün hiç olmadı ama 7 gündür ara ara kahverengi akıntım var. Dün kan testi yaptım negatif. Hamilelik ne zaman belli olur eğer varsa tabi ve bu akıntı daha ne kadar sürer

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini idrarda yaptıysanız kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz daha güvenilir sonuç almak için.Doğru sonuç alabilmek için beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda gebelik testinin yapılması önerilir.Gebelik olsa da olmasa da bu tip kanamalarda bir kadın doğum doktoruna muayene olmakta fayda var.Bahsetmiş olduğunuz kanamanın ne kadar süreceğini,kanamanın nedenini muayenenizi yapacak olan kadın doğum doktoru söyleyebilir.