İlişkiye girdim ve sonra ertesi gün hapı aldım ve yaklaşık 10 gün sonra lekelenme oldu

İlişkiye girdim ve sonra ertesi gün hapı aldım ve yaklaşık 10 gün sonra lekelenme oldu kahverengi akıntı geldi ve adetime daha 12 gün var size olasılığı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün haplarının koruyuculuğu yüksek olsa da adet tarihinizi bekleyip, bir gecikme olursa o zaman gebelik testi yaptırabilirsiniz. Herhangi bir gecikme olmadan telaşlanmayın.