İlk defa extazey kullandım kullandıgım ayda hamile kaldım gebelikte bebege etkisi ne olur acaba çok gerginim

İlk defa extazey kullandım kullandıgım ayda hamile kaldım gebelikte bebege etkisi ne olur acaba çok gerginim zararı olurmu acaba 4 haftalık gebeyim acıl bilgilendirirmisiniz

Tahlil.com Cevabı :

Uyuşturucu ve benzeri maddeleri kullanan okurlarımızdan zaman zaman bu tür sorular geliyor. Öncelikle sizi uyarmamız gerekiyor. Bu tür maddeleri kullanmak yasal değildir.
Ayrıca sağlığınız için de son derece zararlıdır.Bebeğe de zararı olabilir kuşkusuz.

Uyuşturucu maddelere karşı bağımlılığınız var ise en yakın sağlık kuruluşuna tedavi için başvurunuz.
En azından bundan sonra bu tür bir madde kullanmamanız gerekiyor.Doktorunuza da bu konuda mutlaka bilgi verin.