İyi günler bacak ağrısı şikayetiyle kalp damar cerrahı doppler sonucum sol sefena magma safenofemeral bileşke düzeyinde 6.5mm diz üstü 2.8mm diz altı 1.6mm capında ölcülmüş ve 2sn geri akım izlenmiştir tehlikelimidir

İyi günler bacak ağrısı şikayetiyle kalp damar cerrahı doppler sonucum sol sefena magma safenofemeral bileşke düzeyinde 6.5mm diz üstü 2.8mm diz altı 1.6mm capında ölcülmüş ve 2sn geri akım izlenmiştir tehlikelimidir ameliyat gereklimi nasıl bir tedavi uygulanması gerekir bacagımda çekilme ve agrı şikayetim varr

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Bu tür durumlarda ameliyat kararı muayene bulgularınız, şikayetleriniz de göz önüne alınarak ilgili cerrah tarafından verilmelidir.