İdrarda test yaptım normal ve erken gebelik hepsi negativ çıktı adetim bir hafta gecikti.hamile olabilirmiyim?

İyi günler ben düzensiz adet gören biriyim adet söktürücü ile iki ay aradan sonra nisan 1de adet oldum.Onun bir gün öncesinde 31martta sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu boşalma olmadan.Hala adet olmadım mayısta adet söktürü kullandım yine olmadı.İdrarda test yaptım normal ve erken gebelik hepsi negativ çıktı adetim bir hafta gecikti.hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla girilen ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. İlişki sonrası adet gördüyseniz bu ihtimal ortadan kalkar. Adet düzensizliği sorununuz için bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneriyoruz.