İyi günler benim omuzlarımda oturunca veya hareketsiz kaldığımda bir şey taşıdığımdan hemen sonra yanma oluyor daha önce mr çekildim doktor boyun fıtığı dedi am

İyi günler benim omuzlarımda oturunca veya hareketsiz kaldığımda bir şey taşıdığımdan hemen sonra yanma oluyor daha önce mr çekildim doktor boyun fıtığı dedi ama pek önemsenmedi..Şimdi ise bir şeyler taşıdığımda el bileklerimde titreme arada bir başımda ağrılar oluşuyor sizce bu şikayetlerimin fıtıkla bir ilgisi olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Bahsetmiş olduğunuz şikayetler boyun fıtığından kaynaklıdır.Boyun fıtığı bu tür ağrılar ve şikayetler oluşturabilir.Boyun egzersizlerini ihmal etmeyiniz ve mümkün oldukça ağır taşımamaya özen gösterin.Şikayetleriniz geçmez veya artış gösterirse bir fizik tedavi doktoruna muayene olabilirsiniz.Doktorunuz uygun görürse fizik tedavi uygulanabilir.