Dheaso4 hormonum 647,2 çıktı, normal değeri 134-407. Ama diğer hormonlarımda bir sıkıntı yok hepsi normal düzeyde. Adetlerim düzenli yalnızca kıllanma problemi

İyi günler. Dheaso4 hormonum 647,2 çıktı, normal değeri 134-407. Ama diğer hormonlarımda bir sıkıntı yok hepsi normal düzeyde. Adetlerim düzenli yalnızca kıllanma problemi vardı. Doktor önemli değil, epilasyona gidin ilaç kullanmanıza gerek yok dedi.

Tahlil.com Cevabı :

Biz bu görüşte değiliz.Endokrinoloji bölümüne başvurmanızı öneriyoruz.
Kıllanmanızı önlemek için ilave tahliller ve tıbbi tedavi de gerekebilir.