bir kac ilac kullaniyorum ve adetim bi gun gecikti. Acaba sebebi ilaclar olabilir mi? Augmentin-bıd 1000 mg, minoset 500 mg ve aferin kullaniyorum.

Iyi gunler hocam bir kac ilac kullaniyorum ve adetim bi gun gecikti. Acaba sebebi ilaclar olabilir mi? Augmentin-bıd 1000 mg, minoset 500 mg ve aferin kullaniyorum. Bunlar yuzunden gecikmis olabilir mi acaba. Hamilelik belirtilerim yok sadece karnimda biraz sislik var. Sağolun simdiden hocam.

Tahlil.com Cevabı :

Bu ilaçlar direkt olarak adetinizi geciktirmezler.
Kadınlarda adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.
Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.