Kalbimden gelen ani şiddetli ağrı bulunmaktadır ama ağrı süresi 1 -2 sn sürüyör kalp çarpıntısı olabilir mi ?

Benim kalbimden gelen ani şiddetli ağrı bulunmaktadır ama ağrı süresi 1 -2 sn sürüyör kalp çarpıntısı olabilir mi ? Teşekkür Ederim

Tahlil.com Cevabı : Ağrının yayıldığı alan, dinlenmekle geçip geçmediği, hangi sıklıkla geldiği ve muayeneniz sonrası bu ağrı hakkında bilgi sahibi olunacaktır.Tercihen bir kardiyoloji doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.