Kalp agrısı icin doktora gittim D-Dimer 0.19, troponin T ise <0.003 degerinde cikti normal midir?

Merhaba kalp agrısı icin doktora gittim D-Dimer 0.19, troponin T ise <0.003 degerinde cikti normal midir? Tesekkurler..

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.