KALSIYUM FOSFATt0Örnek Türü : İdrar KültürürnMikroskobi Sonucu :trn rnÜreme Durumu :tÜreme Saptandı

ritrositt0ttt trnLökositt110ttt trnGenel Kristalt0ttt trnKalsiyum Okzalat Kristalit0ttt trnTriple Fosfat Kristalit0ttt trnÜrik Asit Kristalit0ttt trnHyalen Silendirit0ttt trnYassı Epitelt0ttt trnMayat0ttt trnBakterit1ttt trnKALSIYUM FOSFATt0Örnek Türü : İdrar KültürürnMikroskobi Sonucu :trn rnÜreme Durumu :tÜreme Saptandı

Tahlil.com Cevabı : Sitemize sorduğunuz soruların uzmanlarımızca sağlıklı şekilde cevaplanması ve tahlillerinizin en doğru şekilde yorumlanması için soru sormadan önce uyarılarımızı dikkatle okumanızı öneriyoruz.Belirtiğimiz kurallara göre sorulmayan soruları ne yazık ki cevaplayamıyoruz.
Sorunuzun cevaplanabilmesi için lütfen aşağıdaki bağlantıda belirtilen kurallara göre sorunuzu sorunuz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tahlil.com'a soru sormadan önce dikkat etmeniz gereken uyarılar nelerdir?