Kan değerleri şu sekilde düşük çıktı RBC 2.67-HGB 7.73-HCT 23.3

slm esim 4 mayista dogum yapti kan degerleri normaldi 6 mayista tekrar kan tahlili yaptirdik kan degerleri su sekilde dusuk cikti RBC 2.67-HGB 7.73-HCT 23.3 cevaplarinizi bekliyorum bu durumu gida takviyeleriyle giderebilirmiyiz yoksa kan takmalarimi gerek

Tahlil.com Cevabı : Kan değerleriniz düşük. Doktorunuza başvurmanızı öneririz.