KAN TAHLİL SONUÇLARIMDA 2 YILDIR PLT DEĞERİM YÜKSEK ÇIKMAKTADIR.

MERHABA, KAN TAHLİL SONUÇLARIMDA 2 YILDIR PLT DEĞERİM YÜKSEK ÇIKMAKTADIR. 1 HAFTA ARALIKLA 2 FARKLI HASTANEDE TAHLİL SONUCUMA GÖRE PLT BİRİNDE 427 DİĞERİNDE 387 DİR. KOLTUK ALTIMDAN GÖGSÜME DOGRU YAYILAN KOLLAIMDA UYUŞMA YAPAN GECELERİ UYUTMAYAN AGRILARIM VAR.1 KERE SOL KOLUM KİTLİTLENDİ HAREKET ETTİREMEDİM. SANKİ NEFESİM KESİLİYOR GİBİ BİR DARLANMA OLUYOR .VUCUDUMU VE KENDİMİ SIKIYORUM. DİŞLERİMİ

Tahlil.com Cevabı : PLT değerlerinizde kayda değer bir yükseklik yok.Bu PLT değerleri ile endişe etmenize gerk bulunmuyor. Diğer rahatsızlılarınız için ise bir nöroloji uzmanına muayene olabilirsiniz.