Kanamam adet kanaması mı yerleşme kanaması mı anlayamadım.

Demek istediğim su o olaydan 2 hafta sonra adet mi yerleşme mi anlamadım öyle hamile kalınır mı bilmiyorm adetime 5 gün var ve adet oldum dün fakat 2 gündür de kekik çayı içtim ve dehşet stres yaşadım pıhtı şeklinde oluyor 2 gündür oluyorm açık kırmızı ama öncekilere göre daha az tuvaletteyken çok oluyor sizce adet mi yoksa yerleşme mi erken olmasından çok korkdm testte negatif çıktı 1 hafta sonra

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz kanama adet kanaması, yerleşme kanaması bu şekilde olmaz.Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış. Hamilelik olasılığı bulunmuyor.İçiniz rahat olsun.