Kanda beta Hcg Tahlil değeri 1.4 gebelik durumu olmaz böyle bir sonuçla değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç negatif yani gebelik yok anlamındadır. Ancak testi ilişkiden ne kadar süre sonra yaptırdığınız önemli. Eğer ilişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanmadan yapılan bir test ise gecikme olması durumunda testin tekrarlanmasında fayda var