Kasikta lenf buyumesi var hematolojiye gittim usg cekildi.solda 39x9mm sagda 17x7 ve18x7m

Kasikta lenf buyumesi var hematolojiye gittim usg cekildi.solda 39x9mm sagda 17x7 ve18x7m ekojen yagli hilusu oncelikle relign gorunumde lam izlendi. Pdw yuksek 20.5 rdw ise dusuk 10.5. Eo ise 7.33

Tahlil.com Cevabı : Kasıklaki lenf bezleri yönünden incelenmelisiniz. Bu yönde doktorunuz tahlil ve takibe devam edecektir.