.Kaynanam akciger ameliyat oldu cigerlerinde buzlanma gorunmus 3 gunu covid dediler.bizde refakatciyiz diye bizide iki gun sonra tahlile aldilar hem kan tahlili hemde pcr testi negatif cikti

Merhaba hocam .Kaynanam akciger ameliyat oldu cigerlerinde buzlanma gorunmus 3 gunu covid dediler.bizde refakatciyiz diye bizide iki gun sonra tahlile aldilar hem kan tahlili hemde pcr testi negatif cikti kaynanamda negatif cikti bizde simdi covid yok dogrumudur cunku gidebilirsiniz denildi .birde test yaptigjnda bir degerim yuksek cikmis internete bakinca aciklamasi kotu bilgi verirseniz seviniri

Tahlil.com Cevabı : Çncelikle geçmiş olsun.Kaynananız Covid yönünden tedavi sürecine girerken sizler yani yakın temaslı olanlar da 14 gün süreyle karantinaya alınacak.Bu süreçte bir şikayetiniz olur ise, size daha detaylı tahliller yapılacaktır.