Kemik iliği testi yapilan her kişide kanser şüphesi mi oluyor?

Benim merak ettiğim şey bu kemik iliği testi yapilan her kişide kanser şüphesi mi oluyor? yanıtlarsanız çok sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Hayır, kanser de dahil başka birkaç hastalığın ayrımı için yapılır. Kemik iliği testi hakkında detaylı bilgi almak ve nasıl yapıldığı ve nasıl yorumlandığını öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...

Kemik iliği testi nedir?