Kız arkadaşım bademcik iltihabı geçiriyor çeşitli iğneler , ağrı kesici ve antibiyotikler kullandı. Adet günü gecikebilir mi?

Kız arkadaşım bademcik iltihabı geçiriyor çeşitli iğneler , ağrı kesici ve antibiyotikler kullandı. Adet günü gecikebilir mi? Şuan yakın olmasına rağmen adet belirtisi yok. Bilgilendirir iseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı :

 Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olan bir durum değildir.

Kadınlarda adet gecikmesinin bir çok sebebi olabilir.
Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.

Adetinizde gecikme devam ederse kadın doğum doktoruna muayene olmanız en doğru yaklaşım olacaktır.