Kız arkadaşım bademcik iltihabı geçiriyorum çeşitli iğneler , ağrı kesici ve antibiyotikler kullandı. Adet günü gecikebilir mi?

Kız arkadaşım bademcik iltihabı geçiriyorum çeşitli iğneler , ağrı kesici ve antibiyotikler kullandı. Adet günü gecikebilir mi? Şuan yakın olmasına rağmen adet belirtisi yok. Bilgilendirir iseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu durum adet döngüsüne direkt olarak etki etmez.