Kız arkadaşımın reglnin 7. Gününde sürtünme ile ilişkiye girdik vajinanın en üstüne boşalma oldu vajinaya geldimi bilmiyoruz hemen sildik bakire olduğu için gebe kalır mı?

Kız arkadaşımın reglnin 7. Gününde sürtünme ile ilişkiye girdik vajinanın en üstüne boşalma oldu vajinaya geldimi bilmiyoruz hemen sildik bakire olduğu için gebe kalır mı kanaması olmadığı daha hap kullanmalı mı kullanmalıysak hangisini kullanalım zararı var mı? Olayım üstünden 20 saat geçti

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, sürtünme ile ilişkilerde vajina içine bulaşma olmadı ise hamilelik riski yoktur.Sildiğinize göre gebelik ihtimali pek mümkün görülmüyor. Ancak vajina içine boşalma oldu ise kuşkusuz bir hamilelik riski vardır.Bu durumda her ne kadar düşük bir risk olsa da, eğer meninin vajina içine sızdığı ihtimali var ise, ertesi gün hapı kullanılması uygun olabilir.İlk 48 saate kadar ertesi gün hapı kullanılabilir.