Kiz arkadasimla 10 gun once iliski yasadim icine bir bosalma vs olmadi sadece en son prezervatifte bir yirtilma oldu daha sonra geri cektim

Kiz arkadasimla 10 gun once iliski yasadim icine bir bosalma vs olmadi sadece en son prezervatifte bir yirtilma oldu daha sonra geri cektim 3 gun once kan testi oldu hic bir sorun cikmadi regl gunune 3 gun var kan testinde hamilelik gorunur mu?

Tahlil.com Cevabı : Kan testi Beta HCG ise hamilelik görülür.Bu durumda gebelik testi yaptırmanızı öneririz beklenen adet tarihinde gecikme olursa.