Kız arkadaşımla 2 gün önce arkadan ilişkiye girdik. Ben içine boşaldım ve biraz bekledim hamile kalır mı?

Kız arkadaşımla 2 gün önce an*l ilişkiye girdik. Ben içine boşaldım ve biraz bekledim. Sonra kız arkadaşım şimdi korkmaya başladı acaba hamile kalır mıyım diye. ilk adet günü bu ayın 7sinde olmuş test yapmak için ne zaman yaptıralım cevaparınız için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şansı çok düşük yine de adette en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırın